Projektowanie ogrodów

Marzysz o pięknym ogrodzie?
Zaprojektujmy go razem!

Projektowaniem ogrodów w naszej firmie zajmują się doświadczeni architekci krajobrazu.
 Proces projektowania zwykle rozpoczynamy od rozmowy ze zleceniodawcą, w celu określenia jego potrzeb i zapatrywań dotyczących zagospodarowania danej powierzchni.
Po wykonaniu inwentaryzacji, zostaje sporządzony projekt koncepcyjny.


Po uwzględnieniu uwag klienta daje on ostateczną koncepcję, na podstawie której powstaje dokumentacja techniczna. Zawiera ona odrębne opracowania projektów branżowych, a najczęściej sporządzane to: projekt dróg, placów i ukształtowania terenu, instalacji elektrycznej, instalacji nawadniającej, szaty roślinnej oraz projekty małej architektury ogrodowej

Wymarzony ogród w czterech krokach:

Konsultacja

Współpraca z firmą HORTI rozpoczyna się od konsultacji, której celem jest poznanie potrzeb klienta i określenie wymagań dotyczących projektowanego ogrodu. Podczas spotkania omawiane są także kwestie związane z budżetem, harmonogramem prac oraz terminem realizacji projektu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma HORTI jest w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do jego potrzeb.

Projektowanie

Następnie architekci krajobrazu z firmy HORTI przystępują do projektowania ogrodu. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oraz najnowsze trendy w dziedzinie architektury krajobrazu, tworzą unikatowe projekty, dopasowane do stylu życia i preferencji klienta. Projektowanie odbywa się z uwzględnieniem najnowszych trendów i technologii, co pozwala na uzyskanie efektu estetycznego i funkcjonalnego.

Realizacja

Kiedy projekt zostanie zaakceptowany, firma HORTI przystępuje do realizacji. Do jej realizacji wykorzystuje najlepsze materiały i nowoczesne narzędzia, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość wykonanych prac. Podczas realizacji prac, firma HORTI dba o każdy detal, zapewniając pełną satysfakcję klienta.

Relaks!

Po zakończeniu prac, firma HORTI proponuje swoim klientom możliwość relaksu w pięknie zaprojektowanym ogrodzie. W celu zapewnienia optymalnych warunków, firma HORTI oferuje automatyczne systemy nawadniające oraz oświetlenie, które umożliwia podziwianie najciekawszych kompozycji ogrodu także po zapadnięciu zmroku. Dla najbardziej zapracowanych klientów, firma HORTI oferuje pełną pielęgnację ogrodu, co pozwala na cieszenie się pięknem zieleni bez konieczności poświęcania czasu na pielęgnację.

Pomagamy w urządzaniu
ogrodów już od 1988 roku

Zobacz nasz ogród w każdej z pór roku

Odwiedź naszą galerię zdjęć ogrodów, podzieloną na cztery pory roku i zobacz, jak firma HORTI potrafi stworzyć piękno i harmonię w każdej z nich!

LATOJESIEŃZIMAWIOSNA

All rights reserved 2023. Projekt i wykonanie agencja interaktywna